واژه پانسیون مطالعاتی چند سالی است که بین فعالان حوزه تحصیلی علل خصوص حوزه کنکور پیدا شده است. این واژه مربوط به مکانی کاملا طراحی شده برای مطالعه کنکور است که در آن تمامی امکانات موجود برای یک فرد کنکوری را فراهم می ‌کند. این امکانات شامل مشاوره‌ های تحصیلی و کسب رتبه برتر در کنکور، کتابخانه‌ های فعال در رشته های مختلف، حضور افراد متخصص در هر رشته تحصیلی برای رسیدن به اهداف و سوالات فرد کنکوری و … است. در شهر تهران تعداد این پانسیون های مطالعاتی زیاد است که هر کدام شعبات مختلفی برای دختران و پسران دارند. در این مطلب می خواهیم به بررسی تعدادی از این پانسیون های مطالعاتی پسرانه در تهران بپردازیم.

پانسیون مطالعاتی پسرانه

پانسیون پرواز

این پانسیون در خیابان شریعتی تهران بالاتر از میرداماد قرار دارد و در آن فضایی کاملا بهینه برای کنکور فراهم است. در این پانسیون میزها به صورت فردی اختصاص داده شده و در آغاز هر ماه شهریه‌ای از فرد کنکوری برای حضور وی دریافت می شود. از جمله امکانات این پانسیون می توان به کلاس های تقویتی اختصاصی، مشاوره تحصیلی و کنکور، برنامه ریزی تحصیلی، برنامه ریزی شخصی، اردوهای تحصیلی، ارائه خدمات جلسات آنلاین تحصیلی، کلاس های گروهی، جلسات جمع‌بندی، یادگیری انواع روش های مطالعه و ارائه همایش های تحصیلی اشاره کرد.

پانسیون مطالعاتی پسرانه سرای دانش فدک

این پانسیون مطالعاتی مخصوص آقایان بوده و در شمال شرق تهران به آدرس بزرگراه حاج قاسم سلیمانی ، میدان رسالت بنا شده است. ساعت کاری این مجموعه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب است و در این ساعات می توانید به صورت حضوری از امکانات مطالعاتی این مجموعه استفاده کنید. در این پانسیون امکانات متفاوتی اعم از میزهای اختصاصی برای هر نفر، سالن ناهارخوری مجهز، محیطی آرام و کنترل شده، نمازخانه، آشپزخانه و فر برای داغ کردن غذای ظهر، عدم محدودیت برای سنین و رشته های مختلف تحصیلی، دسترسی رایگان به کتابخانه پانسیون، نزدیک بودن به متروی سرسبز، دارا بودن کترینگ با میان وعده های مختلف است.

بیشتر بخوانید: هزینه پانسیون مطالعاتی چقدر است؟

پانسیون مطالعاتی (پسرانه/دخترانه) هدف سازان

این پانسیون از امکانات بسیار بالایی برخوردار بوده و هم برای آقایان و هم برای خانم ها طراحی شده است. این پانسیون در شرق تهران یعنی فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره بنا شده است. ساعت کاری این پانسیون از ۷ صبح تا ۲۳ بوده و در این ساعات به تمامی مراجعه‌کنندگان خود امکانات رفاهی و مطالعاتی مختلفی ارائه می دهد. نکته حائز توجه این است که این پانسیون امکان ارائه خدمات ۲۴ ساعته را هم دارد که می توانید با پرداخت مبلغی در آن به صورت ۲۴ ساعته اقامت داشته باشید.

بیشتر بخوانید: قوانین پانسیون مطالعاتی که حتما باید رعایت کنید

پانسیون حامیم

از امکانات این پانسیون مطالعاتی پسرانه در تهران می توان به دارا بودن سالن های بزرگ مطالعاتی، وجود امکانات تحصیلی و رفاهی کاملا مناسب، صندلی های وی آی پی و میزهای کاملا اختصاصی، برگزاری اردوهای تحصیلی، برگزاری همایش های مختلف، استفاده از کتابخانه پانسیون به صورت رایگان برای همه افراد ثبت‌نام کننده، استفاده از اینترنت مرکز مطالعاتی و نزدیک بودن به مترو اشاره کرد.

پانسیون منتخبین

این پانسیون هم مانند دیگر پانسیون‌ها فضای مناسبی برای مطالعه دانش‌آموزان در نظر گرفته و در آدرس بلوار اندرزگو، خیابان سالاری بنا شده است.

پانوشت: پانسیون مطالعاتی, سالن مطالعه, بهترین سالن های مطالعاتی تهران, بهترین پانسیون مطالعاتی پسرانه

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *