یکی از پرسش‌ های اساسی بسیاری از دانش‌ آموزان کنکوری که در تهران زندگی می‌ کنند این است که بدانند چگونه بهترین کلاس کنکور را در تهران پیدا کنیم؟ به‌ طور کلی برای انتخاب بهترین کلاس کنکور معیارهایی در نظر گرفته‌ شده که باید به آن‌ ها توجه داشته باشید. در این مقاله قصد داریم برخی از ویژگی‌ های بهترین کلاس کنکور در تهران را بیان کنیم.

در نظر گرفتن سابقه و رزومه‌ کاری اساتید

همان‌ طور که می‌ دانید اساتید و معلمان کنکور باید از رزومه و سابقه‌ای بسیار قوی برخوردار شده باشند تا بتوانند به تدریس مؤثرتری نیز دست بزنند. در حالت کلی رزومه‌ این اساتید نشان می‌ دهد که سابقه آن‌ ها در تدریس چگونه بوده و آیا مدرک تحصیلی آن‌ ها با نوع دروسی که اکنون تدریس آن را بر عهده گرفته‌اند، سازگاری و تناسب دارد یا خیر.

هر چند در حال‌ حاضر بسیاری از اساتید از رزومه و سابقه بسیار درخشانی برخوردارند، اما آموزشگاهی که در آن تدریس می‌ کنند خصوصیات بهترین آموزشگاه‌ کنکور را ندارد. بنابراین تنها در نظر گرفتن اینمعیار، کافی نیست.

برنامه ریزی برای کنکور سراسری ۱۴۰۲

تجربه شاگردان ممتاز کلاس کنکور

بسیاری از دانش‌ آموزان پیش‌ از ثبت‌نام در یک کلاس کنکور، سعی می‌ کنند از تجارب دانش‌آموزان ممتاز آن کلاس استفاده کرده، از آن‌ ها درباره کیفیت آموزش، نحوه‌ تدریس اساتید و… سوال کنند. این روش، روشی بسیار مناسب برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه کنکور در تهران است.

کیفیت برنامه‌ریزی تحصیلی

یکی از معیارهای بسیار مهم برای تشخیص بهترین آموزشگاه کنکور در تهران، کیفیت برنامه‌ریزی تحصیلی آموزشگاه مورد نظر است. همان‌ طور که می‌ دانید برنامه‌ریزی، می‌ تواند به‌ صورت یک نقشه راه کامل، در طول یک دوره آموزشی در نظر گرفته شود. بهترین کلاس­های کنکور در تهران، کلاس­هایی است که در ابتدای کار، این نقشه راه را به‌ صورت کامل و تخصصی، تدوین و طراحی نموده، در اختیار دانش‌آموزان و اولیای آن‌ ها قرار می‌ دهند.

در این‌ صورت و با شرکت در چنین کلاس و مؤسسه‌ای، شما می‌ دانید که با حاضر شدن در یک جلسه درسی، قرار است چه محتواهایی را دریافت نمایید. همچنین می‌ دانید که هر کدام از محتواهای آموزشی، طی چند جلسه درسی به شما ارائه خواهند شد و یا اطلاع دارید که تعداد کل جلسات آموزشی شما در طول یک دوره، به چه میزانی است.

در حال‌ حاضر بسیاری از آموزشگاه‌ ها و کلاس‌ های کنکور، برنامه‌ریزی‌های غیر واقعی و غیر دقیق به دانش‌آموزان ارائه می‌ دهند. بنابراین این عامل را نیز در نظر گرفته، فریب این کلاس‌ ها را نخورید. در واقع برنامه‌ریزی‌ های درسی و آموزشی شما باید به‌ صورت کاملاً واقع‌ بینانه، دقیق و واضح طراحی و تدوین‌ شده باشد.

پانسیون مطالعاتی زمان با برگزاری بهترین کلاس کنکور در تهران از پشتیبانی مناسبی برخوردار بوده و آزمون‌ های منظمی برگزار می‌ کند. مدیریت قوی و مشاوران حرفه‌ای و بهره مندی از تجهیزات به‌ روز آموزشی و روش‌ های نوین، از دیگر ویژگی‌ های بهترین آموزشگاه کنکور در تهران است.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *