امروزه برای رسیدن به یک نتیجه خوب در کنکور، باید از مشاوران کنکور کمک بگیریم. از مهمترین خصوصیاتی که یک مشاوره تحصیلی باید داشته باشد، این است که تمامی نیاز های دانش آموزان را در نظر بگیرد و برای تک به تک آن ها منطبق با نیاز ها، شرایط، اهداف و … برنامه ی متناسب ارائه کند. پانسیون زمان با بهره گیری از بهترین مشاوران کنکور، از جمله سارا همتی و دیگر مشاوران، شما را در رسیدن به موفقیت یاری می کند.

مشاوره سارا همتی رتبه یک کنکور تجربی

خانم سارا همتی، دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و رتبه ۱ کنکور سراسری ۹۴ است.

خانوم همتی در درس زیست شناسی که یکی از سخت ترین دوس کنکور تجربی است، ۸۹ درصد کسب کرده اند که اختلاف این درصد با نفر دوم که تنها ۷۳ درصد کسب کرده بود بسیار زیاد بود.

همچنین در درس زمین شناسی که برای کنکور تجربی اختیاری است، ۱۰۰% را کسب کردند. اختلاف تراز سارا همتی با نفر دوم، بیشترین فاصله تراز در تاریخ کنکور بود.

برای دریافت مشاوره از خانم همتی، که یکی از موفق ترین و شابسته ترین افراد در این حیطه است، می توانید با خیالی آسوده، از مسیری که طی می کنید اطمینان حاصل کنید. خانم همتی قطعا بهترین منابع را به مراجعین خود معرفی می کنند و بدون هدر دادن وقت، بهترین نتیجه را دریافت می کنند.

خدمات مشاوره با سارا همتی

برای تمامی دانش آموزان یک برنامه اختصاصی و شخصی ارائه می شود که در آن نیاز های دانش آموزان، سطح دانش آموز و آمادگی آن، محدودیت های زندگی شخصی افراد در نظر گرفته می شود.

در تمامی مراحل مطالعه، به صورت متسقیم با خانم همتی در ارتباط هستید و تمامی موارد، سوالات، گزارشات و … را به ایشان ارائه می دهید.

برنامه به صورت هفتگی توسط خانم همتی برای شما ارسال می شود.

بس ار اتمام هر هفته، گزارش عملکرد های شما برای خانم همتی ارسال می شود و ایشان پس از بررسی، پیشرفت شما، نقاط ضعف و قویت و کار های لازم را به شما شرح می دهد و عملردتان را مود بررسی قرار می دهد.

در همه مشاوره ها، خانم همتی، در مورد نکات فردی و رشد و سبک زندگی شما را راهنمایی می کند تا برایتان بازدهی کامل داشته باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور برای کنکور سراسری هنر

مشاوره کنکور , سارا همتی , کنکور تجربی , بهترین مشاور کنکور تجربی , مشاوره رایگان کنکور , رتبه ۱ کنکور تجربی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *