هر ساله در نیمسال دوم کنکور، بیشتر موسسات و اساتید، ااقدام به برگزاری کلاس نکته و تست و جمع بندی می کنند. در این مقاله قصد داریم یکسری اطلاعات کلی درباره این کلاس ها به شما بدهیم و در مورد قیمت کلاس های نکته و تست و شرایط آن ها صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

کلاس نکته و تست

کلاس های نکته و تست دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها برای یکسری از دانش آموزان مفید است و هر دانش آموزی باید با توجه به شرایطی که دارد، تصمیم به شرکت در این کلاس ها بگیرد.

 

کلاس های همایشی نکته و تست

همایش ها معمولا از یک موضوع و یک درس، و بحث مهم و تست خیز هستند انتخاب می شوند. این نوع از کلاس ها همه مباحث کنکور را تحت پوشش قرار نمی دهد ولی قسمت هایی که داوطلبین با آن مشکل دارند را پوشش می دهند. پیش نیاز این کلاس ها یک دانش حداقلی از موضوع است و در سرعت بالا و در یک روز برگزار می شوند.

از مزایای این نوع از کلاس ها، انتخاب نمودن مبحث مورد نظر توسط دانش آموز است. کلاس های همایش خود به دو نوع دسته بندی می شوند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

کلاس های جمع بندی پایه کنکور و مبحثی: این کلاس ها در مدت زمان یک الی دو هفته برگزار می شوند. برای درس های مختلف کل کتاب را جمع بندی و به حل سوالات توسط اساتید می پردازند. این نوع از کلاس ها بیشتر مناسب درس هایی همچون آیات و احادیث کنکور و … است.

کلاس های جمع بندی : نحوه برگزاری این کلاس ها به این صورت است که در طول چندین هفته، هر هفته ۳-۴ ساعت دروس را جمع بندی می کنند. مانور اصلی در این نوع کلاس ها بیشتر بر روی آموزش است و بیشتر برای داوطلبانی مناسب است که به صورت خودخوان و بدون حضور در کلاس دروس را فراگرفته اند.


اردوهای مطالعاتی نوروزی به چه صورت است؟

 

بهترین کلاس نکته و تست

آکادمی زمان برگزار کننده انواع کلاس های خصوصی، کلاس کنکور VIP و اردوی نوروز با استفاده از دبیران برتر ایران می باشد. برای هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین یک جلسه مشاره رایگان، از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

  • برای انتخاب بهترین کلاس کنکو و نکته و تست موارد زیر را در نظر بگیرید:
  • از کنکوری های سال های قبل تحقیق و پرس و جو کنید
  • در صورت امکان نمونه های تدریس ویدیویی اساتید را بررسی کنید
  • قبل از ثبت نام در همه کلاس ها، ابتدا در یک درس ثبت نام کنید و در صورت رضایت، بقیه دروس را ثبت نام کنید
  • همیشه گزینه حضوری را ثبت نام کنید، معمولا بازدهی کلاس های حضوری بهتر از آنلاین است
  • فقط در کلاس هایی شرکت کنید که در آن ها ضعیف هستید و لزومی ندارد که در تمامی کلاس ها شرکت کنید

پانوشت: بهترین کلاس نکته و تست , کلاس کنکور , کنکور تجربی , کلاس آنلاین کنکور

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *