هر ساله نزدیک به عید، دانش آموزان زیادی در پی یک موسسه کنکور و یا سالن مطالعاتی هستند که ایام را در آنجا به دور از سر و صدا ها و حاشیه های محیط سپری نمایند. آکادمی زمان تصمیم به برگزاری اردوی نوروز ۱۴۰۱ دارد و قصد دارد با ارائه بهترین خدمات به دانش آموزان عزیز، بیشترین بازدهی را در این ایام داشته باشد. در این مقاله به بررسی اردوی مطالعاتی و مزایا و معایب آن می پردازیم. اگر شما هم قصد شرکت در اردوی نوروز را دارید، با ما همره باشید.

چگونه برای کنکور درس بخوانیم؟

اردوی نوروز ۱۴۰۱

نوروز یکی از زمان های طلایی برای دانش آموزانی است که میخواهند در کنکور رتبه بهتری کسب کنند و از رقیبان خود جلو بیفتند. به دلیل رسم و رسومات خانواده ها و دید و بازدید های نوروزی و یا سفر در این ایام، خانه ها آرامش و سکوت همیشگی خود را ندارد و درس خواندن در منزل در این ایام بسیار سخت و بی کیفیت می شود.

در اردوی نوروز آکادمی زمان، بهترین شرایط برای مطالعه فراهم می شود. اردوی نوروز از اهمیت و درجه بالایی برخوردار است. موسسه زمان در این ایام خدمات و امکانات رفاهی با کیفیت بالا ارائه می کند از جمله مشاوره تحصیلی، روانشناسی فردی، برگزاری آزمون های تست زنی، کلاس های رفع اشکال و …

اردوی نوروز

ویژگی های اردوی نوروز سالن مطالعه زمان

برنامه ریزی شخصی و اختصاصی برا هر دانش آموز

حضور مستمر اساتید برجسته کنکور و مشاوران تحصیلی و بررسی تمام برنامه ها

حضور یک روانشناس در مرکز و صحبت دانش آموزان جهت افزایش انگیزه

حضور مراقبین و چک کردن دانش آموزان

برگزاری آزمون متناسب با برنامه هر دانش اموز

برنامه غذایی و میان وعده های سالم متناسب با ذائقه هر دانش آموز

حضور تعداد محدود دانش اموز و ایجاد محیطی آرام و ساکت برا افزایش تمرکز دانش آموزان

 


بیشتر بخوانید: تغییر نحوه برگزاری کنکور سراسری از سال ۱۴۰۲


مزایای شرکت در اردوی نوروزی

 

افزایش ساعت مطالعه : در اردوی مطالعاتی باید ساعات مطالعه دانش آموزان افزایش یابد. تقریبا روزی ۱۲-۱۳ ساهت مطالعه برای هر دانش آموز بسیار ایده عال و عالی است.

ایجاد یک فضای رقابتی : در اردو های های مطالعاتی معمولا داوطلبین سخت در حال تلاش و کوشش هستند و به دنبال رشد و موفقیت، به همین علت یک حس رقابتی در این فضا ایجاد می شود که به دانش کمک می کند و از خسته شدن و مایوس شدن آن ها جلوگیری می کند.

محیط آرام : از مهمترین ویژگی های و مزایای این محیط ها آرامش و سکوتی است که در آن وجود دارد. سالن مطالعه زمان دارای نور تخصصی برای مطالعه و سیستم تهویه و تمامی امکانات رفاهی است که به دانش آموزان کمک می کند به بهترین نحو ممکن به مطالعه بپردازند.

حضور اساتید و مشاوران در مرکز: در طی دو هفته اردوی نوروزی، دانش آموزان ممکن است دچار بی انگیزگی شوند و یا دچار اشکالات در درس هایشان شوند. حضور اساتید در مراکز باعث می شود که این مشکلات برطرف شود و مشاور با بررسی وظعیت دانش آموز می تواند برنامه ای منظم و شخصی برای هر فرد بچیند که می تواند بسیار موثر و کمک کننده باشد.

پانوشت: پانسیون مطالعاتی , اردوی نوروز ۱۴۰۱ , اردوی مطالعاتی عید , اردوی عید ۱۴۰۱ , کلاس کنکور

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *