هر چه به زمان کنکور نزدیک تر می شویم، سوالات زیادی از جمله این که بهترین کلاس نکته و تست کجاست؟ آیا کلاس کنکور شرکت کنم؟ ذهن دانش آموزان را مشغول می کند. برخی اوقات موسسات مختلف کنکور، شعار های تبلیغاتی غیر قابل باوری در مورد کنکور می دهند که موجب سردرگمی و اشتباه داوطلبین می شود. ولی نگاه درست و منطقی به کلاس کنکور، می تواند شما را از دام موسسات سودجو رها کند. در این مقاله ما به شما کمک میکنیم تا اطلاعات لازم درباره کلاس های کنکور و نکته و تست و کلاس کنکور آنلاین بدست آورید تا با انتخاب درست، به هدفتان برسید.

کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاین کلاسی است که با ابزار های دیجیتال و از راه دور برگزار می شود. در این روش دیگر نیازی به خروج از خانه و صرف زمان در ترافیک نیست و استاد همان سرفصل ها را به صورت ریموت تدریس می کند. هزینه کلاس کنکور آنلاین، معمولا کمتراز کلاس های حضوری است و برای شرکت در آن ها به اینترنت پر سرعت و یک دستگاه پخش (تبلت، لپتاپ و…) احتیاج دارید. حال به این موضوع می پردازیم که کلاس کنکور آنلاین، برای چه دانش آموزانی مناسب است؟ این کلاس ها برای دانش آموزان پشت کنکوری و یا دانش آموزانی که در مبحث کنکور، قدم های مناسبی را برنداشته اند و یا کلاس حضوری در مدرسه، بازدهی مناسبی برایشان نداشته است مناسب است. البته داوطلبین باید توجه کنند که نباید همه زمان خود را برای فیلم آموزشی و کتاب پر کنند و باید در طول روز تست زنی کنند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.


مشاور تحصیلی رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری


آيا کلاس کنکور شرکت کنم؟

در پاسخ به این سوال، نمی توان جواب مشخصی داد. چرا که پاسخ بسته به شرایط هر دانش آموز می تواند متفاوت باشد. ممکن است کلاس کنکور برای یک دانش آموز بسیار مفید باشد و برای دیگری باعث تلف شدن وقتش شود. سوال بعدی این است که کلاس کنکور حضوری بهتر است یا کلاس آنلاین؟ این مورد هم بسته به شرایط شما، زمان آزادی که دارید و اینکه محصل هستید یا پشت کنکوری متفاوت است. پس از بررسی تمامی موارد می توانید انتخاب کنید که در چه کلاسی شرکت نمایید. ولی به طورکلی بهتر است همیشه به یاد داشته باشید که برای درس خواندن، هیچ فرمول و تکنیک خاصی وجود ندارد و این شما هستید که باید با تلاش و پستکار خود، پیشرفت کنید. موسسات و کلاس های کنکور و مشاوران می توانند شما را در مسیر درستی قرار دهند، ولی در نهایت، خود شما باید با تمرین و تکرار و تلاش، موفق شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان برای ثبت نام در آکادمی زمان، می توانید از طریق شماره های داخل سایت، با ما در تماس باشید.


استاندارد سوالات کنکور چگونه است؟


پانوشت: قیمت کلاس کنکور , هزینه کلاس کنکور , کنکور تجربی , بهترین کلاس کنکور تهران

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *